Rekonstrukce bytových jader

Katalog řešení

ctverec

Sprcha či vana? Nebo snad obojí? Co člověk to individualita. Každý má jiné návyky a preference. To se projevuje i v koupelně. Někdo dává přednost lázni jiný se raději sprchuje a někdo má rád kombinaci obojího. Jsme připraveni v tomto směru splnit Vaše přání a tak připravujeme pro naše klienty řešení s vanou či sprchovým koutem. Avšak nejpraktičtějším řešením je kombinace vany se sprchovou zástěnou. Ta umožňuje využívat jak pohodlí vany pro relaxaci, tak praktické sprchování. Ve spolupráci s renomovanými výrobci navrhujeme vždy individuální řešení, které je vysoce funkční a estetické i v malých prostorech koupelny bytového jádra.

ctverec

Pohodlné sprchování V dnešní době již ve sprchových koutech nestačí mít jednoduchou sprchu. Komfort a zároveň úspornost jsou trendy všech renomovaných výrobců vodovodních baterií. Většina výrobců dnes doporučuje do sprch velké komfortní sprchové hlavice jejichž průměr nezřídka dosahuje 20-ti centimetrů. Tyto sprchové hlavice poskytují maximální komfort a relaxaci při sprchování, avšak vyspělé technologie jako je například přimíchávání vzduchu zajišťují stejnou a mnohdy i nižší spotřebu vody než u běžných sprchových hlavic. Mnoho uživatelů argumentuje, že tyto velké a napevno instalované sprchy jsou nepraktické. Proto je vždy kombinujeme s malou sprškou, která splní všechny požadavky od intimní hygieny až po údržbu sprchového koutu a koupelny.

ctverec

Hydromasážní vany Rádi relaxujete ve vaně? Maximalizujte Váš požitek! V hydromasážní vaně můžete udělat Vaši regeneraci intenzivnější nebo pomoci Vašemu tělu při problémech s bolestmi zad či pohybového aparátu. Na trhu je nepřeberné množství typů a systémů v této oblasti a není jednoduché vybrat správný model a vybavení hydromasážní vany. Zeptejte se našich prodejců a Ti Vám pomohou zvolit vhodné řešení, které odpovídá Vašim možnostem a požadavkům.

ctverec

Masážní a parní boxy Pro dokonalou relaxaci nemusíte využívat pouze vanu. Obzvláště pro starší uživatele koupelny je vzhledem ke snížené mobilitě mnohem vhodnější sprchový kout. Ten je možné vybavit masážními tryskami nebo parní lázní. Dopřejte svému tělu možnosti relaxace a předcházejte zdravotním problémům, naši prodejci jsou připraveni Vám pomoci s výběrem optimálního řešení.

ctverec

Vodovodní baterie – nenechte vaše peníze odtékat do odpadu Ceny energií, vodného a stočného i teplé vody se stále zvyšují a je třeba dbát při provozu domácnosti na každý detail. Proto našim klientům doporučujeme kvalitní baterie, které mají regulovatelný maximální průtok vody a používají další technologie pro úsporu vody, jako je například přimíchávání vzduchu či nastavení směru výtokového perlátoru. Vyšší pořizovací cena těchto baterií je kompenzována rychlou návratností ve spotřebě vody a teplé vody a v neposlední řadě výrazně delší životností než u běžných baterií. Zeptejte se našeho prodejce jakou baterii vybrat a rádi Vám rovněž spočítáme za jak dlouho se Vám Vaše investice vrátí. Nešetřete na nesprávném místě.

ctverec

Podomítkové baterie Také nemáte rádi umývání členitých baterií a obkladů okolo nich? Nabízíme Vám praktické a zároveň estetické řešení ve formě podomítkové baterie. Tělo baterie je skryto ve stěně a na povrchu je jen krycí panel a ovládací prvky. S podomítkovou baterií je možné rovněž skrýt rozvody ke sprše nebo napouštění vany. Nechte na povrchu jen to nejnutnější a tím získáte jednoduchou údržbu a elegantní vzhled s možností výběru z mnoha různých typů a provedení. Naši prodejci Vám rádi poradí s výběrem vhodného modelu

ctverec

Termostatické baterie Co člověk to individualita. Určitě víte, že každý člen Vaší domácnosti má rád jinak teplou vodu ve sprše či vaně. Proto Vám nabízíme praktické řešení ve formě termostatické baterie. Na stupnici si zvolte svoji preferovanou teplotu a z baterie už poteče pouze voda nastavené teploty. Díky této technologii můžete ušetřit velké množství vody, které by jinak odteklo než nastavíte požadovanou teplotu. Tyto baterie jsou také bezpečné, protože mají pojistku proti zvolení příliš teplé vody, tím se vyvarujete nebezpečí opaření či šoku z příliš studené vody. Stejně tak tyto baterie reagují ve zlomku sekundy na změnu teploty či tlaku přiváděné vody, takže se nemůže stát, že by teplota vody při sprchování z těchto důvodů kolísala. Stále stejná teplota vody, pohodlné ovládání a úspora nákladů na spotřebu vody to je termostatická baterie. Naši prodejci Vám rádi poradí s výběrem vhodného modelu.

ctverec

Kvalitní připojovací armatury – Vaše bezpečí a úspora Každého z nás občas napadne, co by se stalo, kdyby došlo k havárii vody v mém bytě. Dle všech zákonitostí vždy dochází k haváriím při delší nepřítomnosti majitele a z 87% procent případů je na vině vadná připojovací armatura dřezu či umyvadla. Tento drobný rohový ventil s minimální hodnotou může zapříčinit nepříjemné starosti, zkaženou dovolenou a napáchat škody šplhající do desetitisíců. A přitom stačí používat armatury od renomovaných výrobců kde je cenový rozdíl oproti neznačkovým armaturám zanedbatelný a mít jistotu, že po celou dobu životnosti koupelny k žádné havárii nedojde. Navíc tyto armatury uspoří díky možnosti regulace průtoku až 40% vody, obsahují ochranu proti vodnímu kameni, mají nízkou hlučnost při průtoku vody a extrémně dlouhou životnost bez jakékoliv údržby nebo čištění. Naše společnost používá pouze armatury od společnosti Schell, abychom Vám zajistili život bez starostí.

ctverec

Tepelná izolace rozvodu teplé vody – šetříme Vaše peníze Úspora peněz za energie začíná hned za Vaším vodoměrem. Teplá voda, která proteče vodoměrem je již Vaše a Vy platíte právě za její teplotu. Problém je v tom, že pokud zůstane v trubkách a není používána, tak rychle vychladne. Proto všechny rozvody teplé vody nadstandardně izolujeme tak, aby voda v rozvodu vydržela teplá několik hodin. Tím dramaticky snižujeme spotřebu teplé vody, protože po otočení kohoutku teče okamžitě teplá voda a nemusíte nechávat vychladlou vodu odtékat.