Rekonstrukce bytových jader

Katalog řešení

ctverec

Podlahové topení Určitě znáte ten nepříjemný pocit, kdy vystoupíte z teplé vody ve vaně či sprchovém koutu, na chladnou dlažbu. Řešením může být pořízení různých koupelnových předložek, které však znesnadňují úklid koupelny a mohou být útočištěm pro bakterie a plísně. Elegantním řešením je elektrické podlahové topení. Topné spirály jsou ukryty ve skladbě podlahy pod dlažbou. V kombinaci s důmyslnými regulačními prvky zajišťují minimální odběr elektrické energie a zároveň udržují podlahu Vaší koupelny teplou jen v době, kdy ji skutečně využíváte. Podlahové topení rovněž zajišťuje příjemnou tepelnou pohodu ve Vaší koupelně místo nevzhledných zářičů. Udělejte si koupelnu komfortní a příjemnou i ve Vašem panelovém bytě a vstupujte bosou nohou už jen na vyhřátou podlahu.

ctverec

Jak usušit ručníky Jak v koupelně rychle usušit ručníky? Dát je na topení. Ale v běžné panelákové koupelně není žádné topení a napojení na centrální rozvod je prakticky nemožné. Řešením je osadit do koupelny koupelnový žebříček s elektrickou topnou patronou. Toto topidlo může být řízeno inteligentní regulací, tak aby zajišťovalo jak tepelnou pohodu v koupelně tak vysušení mokrých ručníků po koupeli. Navíc klademe velký důraz na optimalizaci spotřeby elektrické energie, takže se nemusíte bát, že toto zařízení výrazně promluví do Vašeho účtu za elektrickou energii. Navíc můžete vybírat z nepřeberné škály barev a tvarů, takže se koupelnový žebříček stává designovým doplňkem Vaší koupelny.

ctverec

Programovatelná vzduchotechnika Velkou bolestí všech panelových domů je vzduchotechnika a výměna vzduchu v koupelnách a toaletách. Není výjimkou, že pach z přípravy jídel v kuchyni proniká potrubím do jiných místností či dokonce bytových jednotek. V mnoha panelových domech se stává, že je centrální odsávání nefunkční a výměna vlhkého vzduch v koupelnách nefunguje. Naše řešení předchází všem těmto problémům. Do koupelen a na WC montujeme tiché elektrické ventilátory, napojené na centrální odtah vzduchu. Tyto ventilátory jsou vybaveny automatickou žaluzií, čímž zamezují zpětnému pronikání pachů do interiéru a navíc jsou ovládány inteligentní elektronikou, tak aby byly sepnuty až po určité době od rozsvícení osvětlení a rovněž předem naprogramovaný čas po zhasnutí dobíhaly. (není třeba větrat v koupelně po umytí rukou, ale po delší koupeli je třeba koupelnu řádně vyvětrat, aby se zamezilo tvorbě plísní). Tím je zaručena optimální výměna vzduchu v koupelně i na WC a zároveň je minimalizována spotřeba elektrické energie.

ctverec

Intimní LED osvětlení Jistě znáte pocit, kdy v noci procházíte potemnělým bytem na toaletu a rozsvícení světla na WC vás oslepí. V dnešní době máme řešení. S rozvojem technologií LED diod vybavujeme na přání klientů toalety nebo koupelny dodatečným intimním LED osvětlením, které je napojené na detektor pohybu. Vzhledem k téměř zanedbatelnému příkonu tohoto osvětlení jde o úsporné a přitom příjemné osvětlení, které zachovává intimitu prostoru. Na toaletě Vás v noci neruší a v koupelně Vám může připravit příjemné osvětlení pro intimní chvíle.

ctverec

Bodová osvětlení Osvětlení dodává každému prostoru zvláštní kouzlo. Špatným výběrem, umístěním a intenzitou osvětlení může být zkažen efekt i jinak výborně provedeného interiéru. Nástěnným svítidlům už odzvonilo a my volíme bodové osvětlení umístěné v podhledu. Rovněž doporučujeme našim klientům umístit do podhledu i osvětlení nad zrcadlem, s možností směrování světelného proudu. Toto řešení je elegantní a zároveň velice praktické na údržbu. Na trhu je nepřeberné množství typů co do vzhledu, výkonu a provedení. Naši prodejci Vám rádi poradí s výběrem vhodného modelu.