Rekonstrukce bytových jader

Katalog řešení

ctverec

Hledáme prostor Věčným problémem, který řešíme s našimi klienty je boj s prostorem. Dnešní požadavky na rozměry sociálních zřízení jsou jiné než před desítkami let, kdy vznikali panelové domy. Dnešní uživatelé požadují více prostoru a komfortu. Mnohdy je možné koupelnu oproti původním rozměrům zvětšit změnou dispozičního řešení bytu, ale vždy jde o hledání kompromisů. Avšak mnohdy je řešení mnohem jednodušší. Jedním z našich řešení bývá přemístění pračky mimo koupelnu. Tím je získán tolik cenný prostor v koupelně a pračka může být stejně tak „schována“ na chodbě ve vestavěné skříni, kde u ní může být i praktický sklad špinavého prádla a pracích prostředků. Snažíme se pro Vás hledat nová neotřelá řešení, která zvýší funkčnost Vašeho domova a komfort Vašeho bydlení a toto je jedno z mnoha.

ctverec

Vpusťte světlo do jádra Jak napovídá i samotný termín jádro, neexistuje dispozice panelového bytu, kde by bylo možné mít v jádře okno. Přitom přirozené světlo je příjemné a funkční v každé koupelně. Avšak některá dispoziční řešení umožňují přivést do koupelny sluneční paprsky. Luxfery, které dnes prožívají renesanci, umožňují prozářit koupelnu či toaletu bez zásadní změny dispozičního řešení Vašeho bytu. To má efekt nejen estetický, ale rovněž ekonomický, protože není třeba stále používat umělé osvětlení při návštěvách WC či koupelny. Naši prodejci Vám navrhnou optimální konstrukční řešení s použitém luxferových příček či kombinace zdiva a luxfer.

ctverec

Bezbariérový přístup Ne každý z nás má to štěstí, že má zdravý pohybový aparát. Ať jde o omezení po úrazu, nemoci či dané věkem, tak naše společnost na rozdíl od projektantů panelových domů myslí i na klienty se sníženou mobilitou. Naši prodejci jsou připraveni navrhnout dispoziční a funkční řešení koupelny a WC tak, aby odpovídalo handicapu klienta. Spolupracujeme s mnoha dodavateli, kteří mají ve svém programu sanitární vybavení i další doplňky pro realizaci bezbariérové koupelny a WC. Jsme připraveni s Vámi konzultovat každý detail od velikosti a otvírání dveří až po umístění a výšku vypínačů tak, abychom užívání koupelny a WC maximálně zjednodušili a přitom zachovali vysoký estetický dojem.

ctverec

Projděte se ve Vaší koupelně již ve fázi jejího zrodu Ne každý má představivost, aby jasně viděl každý detail koupelny již ve fázi jejího zrodu. Proto pro každou realizaci koupelny a WC připravíme zákazníkovi bezplatně 3D vizualizaci finálního vzhledu, která zahrnuje přesné položení obkladů a dlažeb s umístěním zařizovacích předmětů. To dává našim klientům, jasnou představu o tom, co kupují a zároveň předcházím případným sklamáním po realizaci díla. Pro nás je vizualizace důležitým podkladem pro vlastní realizci, kdy náš odborný pracovník pokládá obklady skutečně tak, jak bylo schváleno klientem.