Rekonstrukce bytových jader

Katalog řešení

ctverec

Ukončení obkladů Končí-li obklad řezanou hranou směřující do interiéru je vhodné použít ukončovacích lišt v různých profilech a provedeních. Standardním řešením jsou dnes lišty hliníkové, které mají vynikající estetické vlastnosti, jsou odolné proti opotřebení a dostupné za velice příznivé ceny. Používání těchto lišt rovněž eliminuje riziko zranění uživatele koupelny při dotyku se špatně opracovaným řezem obkladu a usnadňuje úklid a údržbu koupelny.

ctverec

Vanové lišty pod obklad, ukončení obkladu u podlahy Jedním z nejkritičtějších detailů každé koupelny je přechod mezi obkladem a hranou vany či vaničky sprchového koutu. Vzhledem k stékající vodě, je tento prostor běžně opracován silikonovým tmelem, který s sebou přináší riziko ušpinění, vzniku plísní a slouží jako útočiště pro bakterie. Po určité době se každý uživatel koupelny dostane k renovaci tohoto prvku. My přinášíme díky systémové liště vanového profilu dlouhodobé a funkční řešení s mimořádným vzhledem. Lišta zabraňuje zatékání vody, má dlouhou životnost a díky použitému materiálu zabraňuje vzniku plísní, usazování nečistot a bakterií. Těchto lišt je možno rovněž použít pro přechod mezi obkladem a dlažbou a nahradit tak použití silikonového tmelu.

ctverec

Ozdobný profil s dřevěnou výplní listelo Excellent Chcet oživit Váš obklad něčím neobvyklým? Nelíbí se Vám běžné doplňky obkladů, jako jsou listely či bombáta? Použijte efektní dekorativní hliníkový profil se dřevěnou výplní v odstínech dub, třešeň a mahagon. Slouží pro zabudování do obkladů a vnitřní dřevěná vložka je opatřena vodovzdornou a protiplísňovou úpravou. Takto můžete dosáhnou individuálního a unikátního vzhledu.

ctverec

Přechodové lišty u dveří Každá místnost má dveře a přechod mezi podlahovými krytinami jednotlivých místností je nutné opatřit přechodovou lištou. Spektrum dostupných lišt je velmi široké a neexistuje přechod, který by jimi nebylo možné vyřešit. Tyto lišty řeší různé druhy povrchů a zároveň umožňují velice efektně skrýt rozdílné výšky podlah v místnostech.

ctverec

Lišty okolo zrcadel Dnes je běžné, že je zrcadlo vložené přímo do obkladu. Toto řešení je elegantní a zároveň velice příznivé na údržbu. Aby byl však efekt dokonalý, je možné použít zrcadlové lišty, které kryjí hrany zrcadla a propůjčují mu unikátní vzhled.