Rekonstrukce bytových jader

Katalog řešení

ctverec

Krásná koupelna bez plísní a bakterií Finální zpracování každého obkladu a dlažby záleží na použitých materiálech. Těmi jsou zejména spárovací hmoty a silikonové a akrylátové tmely. Naše společnost používá materiály Henkel Ceresit Microprotect System, které díky široké paletě nabízených odstínů umožňují barevné doladění spár s odstínem obkladu a dlažby. Vzhled, ale není všechno. Důležité jsou rovněž funkční vlastnosti použitých materiálů. Námi používané materiály mají protiplísňové a antibakteriální přísady a jejich složení rovněž zajišťuje vodotěsnost, vodoodpudivost a minimální poréznost čímž se výrazně snižuje zachytávání nečistot ve spárách. Nejdůležitější však je finální zpracování. Naši odborníci jsou vyškoleni a používají kvalitní nářadí, aby zajistili dokonalý vzhled a funkčnost Vaší koupelny. Víte kde použít jaký tmel? Víte co to je vyhlazovací emulze? My ano. Poraďte se s námi, ušetřete si práci při údržbě Vaší koupelny a zachovejte ji hygienicky čistou bez plísní a bakterií.

ctverec

Dlouhá životnost malby bez plísní Vzhledem k malým rozměrům koupelny v jádře je zde vysoké riziko vzniku plísní. Přestože naše řešení je vždy vybaveno kvalitní vzduchotechnikou, při koupeli či sprše skokově vzroste vlhkost vzduchu. Proto používáme na stropní podhledy a zdi, které nejsou opatřeny obkladem, vodě odolné protiplísňové nátěry, které jsou vysoce estetické a zaručují dlouhou životnost a trvalý vzhled Vaší koupelny či toalety.

ctverec

Chcete být moderní? Zvolte benátský štuk či stěrkové lité podlahy Módní trendy ovlivňují i obklady stěn a podlahy. Dnes jsou běžné velkoformátové obklady či používání mozaiky. Avšak chcete-li jít ještě o krok dál a odhodit konvence, můžete zvolit benátský štuk. Jde o vysoce pevnou a přitom mimořádně hladkou dekorativní stěrku, která je vhodná do vlhkých prostorů. Výhodou přitom je, že je možné zvolit jakýkoliv odstín a vytvořit různé dekory a struktury dle představ klienta. Vhodnou kombinací na podlahu může být litá stěrka, která je rovněž neobvykle pevná a hladká. Oba povrchy nemají žádné spáry a jsou tudíž mimořádně praktické na údržbu a svým neotřelým vzhledem propůjčují koupelně či toaletě punc jedinečnosti.

ctverec

Aby voda neutekla Každé bytové jádro je problematické z důvodu úniků vody. Zvoní na Vás soused při sprchování, že mu teče voda ze stropu? S naším řešením zapomeňte na tuto běžnou bolest každého paneláku. Při realizaci dáváme nesmírný pozor na dodržování technologických postupů. Proto okolí sprch, van či umyvadel pečlivě opatřujeme těsnícími nátěry a bandážemi pod obkladem a dlažbou tak, aby ani kapka vody neopustila Vaši koupelnu. Účinnost hydroizolací je umocněna použitím kvalitních silikonových tmelů a vodotěsných spárovacích hmot. Kvalitní utěsnění jádra je velice důležité, protože dochází k vybourání původního „vloženého“ umakartového jádra a umístění koupelny přímo „na panel“. Ne každý ví jak na to, ale na kvalitu našeho řešení se můžete spolehnout a garantujeme, že nikdy neuvidíte rozzlobeného souseda mezi dveřmi.

ctverec

Zbavte se hluku v panelovém domě Neřestí všech panelových domů je akustický hluk, který se nese celým domem. Určitě nemáte rádi, když slyšíte kroky či hlasy Vašich sousedů. Dnes jsou však v platnosti jiné normy než v době vzniku panelových sídlišť a ty dávají povinnost majiteli nemovitosti při rekonstrukci zamezit v šíření akustického a kročejového hluku. To co bylo dříve problematické, je dnes jednoduché. Zeptejte se našich prodejců jak jednoduše splnit zákonné požadavky a s použitím skrytých kročejových izolací bez nutnosti bourání podlah a dalších náročných zásahů do konstrukce stropů si zachovat soukromí a dobré vztahy s Vašimi sousedy.

ctverec

Jak výrazně prodloužit životnost Vaší koupelny V dnešní době už neplatí, že se staví z cementu, vápna a písku. Tak jako v každém lidském oboru i ve stavebnictví probíhá bouřlivý vývoj materiálů. Dnešní produkty stavební chemie dávají stavbám nové užitné vlastnosti a prodlužují životnost každého díla. Obzvláště v panelových domech, kde je nosná konstrukce velmi nestabilní je třeba mít aspekty kvalitních materiálů a technologických postupů zvláště na zřeteli. Naše společnost spolupracuje v této oblasti s renomovanými výrobci a používáme nejmodernější technologie, abychom našim klientům poskytli nejvyšší možnou kvalitu odvedeného díla. Naši zaměstnanci jsou průběžně proškolováni na používání těchto novinek v oblasti stavebních materiálů. Není v silách laika, aby znal všechny moderní stavební postupy, ale u nás je to povinností a my Vám toto naše know-how ve formě realizace bytového jádra rádi poskytneme. Například pro položení obkladu je třeba 9 vrstev různých materiálů. Víte, jaké to jsou? My ano. Nechte realizaci na nás a máte jistotu, že dostanete nejvyšší kvalitu a dlouhou životnost námi realizovaného díla.